Mēness un Saule uz Zemes biosfēru šajā laikā iedarbojas maksimāli pretēji.
Mūsu organisms atrodas stresā, jo enerģija un šķidruma plūsmas no iepriekšējā, paplašinātā stāvokļa sāk virzīties uz iekšu, atgriezties dziļumā.
Cilvēku pārņem gluži vai pārdabiski spēki, gribas aktīvi kustēties, fiziski darboties.
Enerģija sit augstu vilni, pievelk pretējais dzimums. Rodas nepārvarami vilinājumi, ir kolosāla enerģijas atdeve. Tieksme uz pretējo dzimumu saistīta ar Mēness gravitācijas iedarbību uz dzimumorgānu apvidu, organisms šajā laikā ir vissaldkārākais.
Pilnmēness paātrina olšūnu apaugļošanos un nonākšanu dzemdē. Tas ir labākais laiks bērnu ieņemšanai.
Mēness trešajā fāzē cilvēka organismā vēl spēcīgāk tiek saspiesta enerģija un šķidrums. Šajās dienās jāizvairās no lielām fiziskām slodzēm un vēdera dzīrēm, kas var kļūt par stresa iemeslu.
Konfliktu briesmas ir pieaugušas.
Mēness (sieviete, bērni, māte) pretstāve Saulei (vīrietis, vīrs, tēvs) rada dabisku saspīlējumu, kur kompromiss ir labākais risinājums un vidusceļš.
Dzīvnieki, kuri pret dabas rimtiem ir ļoti jūtīgi, - var uzvesties dīvaini, atbilstoši konkrētā Pilnmēness enerģētikai.
Saasinās hroniskas kaites, tādēļ miers un sevis nepārpūlešana ir labākās zāles.
Biznesā - ne īpaši sekmīgs laiks jauniem uzsākumiem, bet var iznākt uz āru viss slēptais. Tas ir arī kā vainagojums padarītajam - virsotne.
īpaši jūtīgi būs tie cilvēki, kuri dzimuši ūdens stihijas zīmēs- Vēzis, Skorpions, Zivis, fāžu maiņās vai tajās zīmēs un krustos, kurā atrodas konkrētais Pilnmēness.
Tie, kas dzimuši Pilnmenesī ir tramīgi visa mūža garumā un šajā pasualē ieradušies Pildīt karmiskās kulminācijas uzdevumus.
Uzzināt kādā Mēness fāzē un zīimē esi dzimis var šeit.
Laiks pēc Pilnmēness
Mēness trešajā fāzē cilvēka organismā vēl spēcīgāk tiek saspiesta enerģija un šķidrums. Šajās dienās jāizvairās no lielām fiziskām slodzēm un vēdera dzīrēm, kas var kļūt par stresa iemeslu.
Mēness ceturtajā fāzē cieš organisma augšējā un lejas daļa. Enerģija un šķidrums lielos daudzumos traucas uz galvu un pēdām, izraisot tur nosprostošanās, sastāvēšanās procesus (var veidoties trombi) un radot arī asins deficītu, kam sekas var būt ģībšana un pat ekstremitāšu tromboflebīts. Ķermeņa masa samazinās uz šķidruma un šlakvielu izvadīšanas rēķina, sievietēm beidzas menstruālais cikls, pieaug pasivitāte, noslēdzas visi Mēness cikla procesi. Šajā laikā arī ieteicams pievērsties organisma attīrīšanai (labvēlīgas ir klizmas), vērts apmeklēt sausās un slapjās pirtis. Arī dažādas lokālas kompreses uzsūc visu lieko no cietušajiem orgāniem un audiem. Ceturtajā fāzē intīmās attiecības nav ieteicamas, vēlama mērenība, toties jaunas iespējas paveras badošanās piekritējiem. Tai labvēlīga ir 23., 26. un 29. Mēness diena, kad gavēt var 24 - 48 stundas. Ja paredzēta ilgstoša atslodze, to vajadzētu uzsākt Mēness fāžu sākumā. Prakse rāda, ka badošanās nesokas Mēness pirmajā un trešajā fāzē, jo tad ķermenis tiecas saspiesties un viss, kas nonāk organismā, virzās pēc iespējas dziļāk un tur uzkrājas. Šajā laikā prātīgāk ir lietot noteiktas diētas, fitopreparātus, zāles, mikroelementus, vitamīnus. Vislabāk badošanos sākt otrās un ceturtās fāzes sākumā, kad barības saite ar organismu pārtrūkst daudz vieglāk un nesāpīgāk, turklāt attīrīšanās notiek visefektīvāk.
Kristaps Baņķis
Kontakti | Lietošanas un apmaksas noteikumi | Palīdzība Apmeklētāju skaits kopš 01/10/2006: 19 444 465 | Šodien: 1292 | Vakar: 1161 | Pašlaik lapu skatās: 113
Pārpublicējot materiālus atsauce obligāta © 2009 - 2025 Kristaps Baņķis | Izstrāde: Astrologi.lv Sadarbības partneri: SIA PRODEMA LP | Visas ilustrācijas ar licenci - canva.com
Astrocentrs apvieno visus Kristapa Baņķa ideju projektus.
www.astrocentrs.lv