Iekļaujies Mēness ritmā ik dienu!

Nepārtaukts Mēness un Saules cikls noslēdzas un sākas no jauna. Tas lielākoties nesakrīt ar tradicionālo kalendāro mēnesi. Cilvēka organismā notiekošie procesi ir pakļauti šim ritmam.
Tā katrai Mēness dienai ir savas vibrācijas, sava enerģētika, ietekme uz cilvēka dzīvi - apzinās viņš to vai nē. Intuitīvi cilvēki izjūt šīs vibrācijas un nepiespiesti vadās pēc tām. Diemžēl lielpilsētu dzīve daudzus "izsitusi" no šī dabiskā līdzsvara ar dabu. Visskaudrāk to, ka nedzīvojam pēc Mēness vibrācijām, izjūtam, kad negatīvā enerģija koncentrējas iekšējos orgānos un izraisa dažādas saslimšanas.

Mēness ietekmē: zemapziņu, tādēļ tas pārvalda mūsu ieradumus, lietas, ko mīlam darīt vientulībā un kas mums sagādā patiesu prieku; sapņu pasauli; intuīciju un instinktus; noskaņojumu un emocijas; veselību.

Pie tik spēcīgas Mēness klātbūtnes mūsu dzīvē, būtu tīrais neprāts izgrūst to - tikai tāpēc, ka neapjaušam - no mūsu apziņas.

Paseko līdzi kaut vienam Mēness ciklam un pēc neskaitāmiem piemēriem, kas apstiprinās šāda cikla esamību, redzēsi, ka tas ir harmoniskākais dzīves ceļš!

Mēness cikliskums

Vai Mēness fāzes ietekmē arī cilvēku pašsajūtu? Augošā Mēnesī un arī Pilnmēnesī man šausmīgi sāp galva. Zāles nelīdz. Kas ir Mēness lunārās dienas? Kā tās ietekmē cilvēka veselību?

Mēness ir 27 miljonus reižu mazāks par Sauli, bet atrodas 374 reizes tuvāk Zemei un ļoti būtiski ietekmē dabas parādības un visas dzīvības izpausmes uz mūsu planētas.

Arī cilvēka diennakts bioloģiskie ritmi ir atkarīgi no Mēness griešanās ap Zemi. Mēness ap Zemi veselu apli veic 28 - 30 diennaktīs, bet tā cikls - no jauna līdz jaunam Mēnesim - ilgst 30 dienas. Taču puse no kalendārā gada Mēness cikliem ir nepabeigti - 29 dienas, kas cilvēkiem izraisa lielu psiholoģisko spriedzi. Nepabeigtā cikla mēnešos viņiem rodas daudz problēmu, pārbaudījumu un grūtību, īpaši - kritiskajās dienās. Ja Mēness ciklā ir 30 kalendāro dienu, tā ietekme uz cilvēku izpaužas daudz labvēlīgāk.

Cikli

Mēness cikls sastāv no četrām fāzēm, kas saistītas ar tā stāvokli attiecībā pret Sauli. Jauns Mēness - tā ir Saules un Mēness savienošanās, bet Pilnmēness - savstarpēja opozīcija. Mēness ietekmes veidus nosaka divi stāvokļi: kad tas aug un kad dilst. Turklāt Mēness ciklā ir četri svarīgi punkti: jauns Mēness, Pilnmēness, pirmā un trešā ceturkšņa dienas. Cikla katra fāze ilgst apmēram nedēļu.

Papildus Mēness ritmam pastāv arī cilvēka individuālais ritms, kurā par pirmo Mēness cikla dienu uzskata viņa dzimšanas dienu. Individuālais ritms ir nemainīgs no cilvēka dzimšanas brīža līdz viņa nāvei. Daudzi pētnieki uzskata, ka šī ritma zināšana ļauj izvairīties no bīstamām situācijām, iegūt maksimāli daudz enerģijas ceļā uz sevis izzināšanu un pašrealizēšanos. Viņi pieņem, ka Saules, Mēness un citu planētu savstarpējais izvietojums bērna ieņemšanas brīdī uzliek tam kosmisko zīmogu, tādējādi nosakot viņa skeleta un ķermeņa formu, prāta spējas, rakstura iezīmes, dzīves ilgumu, kā arī norāda uz iespējamām slimībām, kuras dzīves laikā var provocēt planētu savstarpējais stāvoklis. Tiesa, cilvēks pats var ietekmēt savas konstitucionālās īpatnības, it kā veidot sevi no jauna.

Atklāts, ka Mēness gravitācijas ietekmē notiek Zemes cietās virsmas deformācija 50 cm vertikālā un apmēram 5 cm horizontālā virzienā. Vēl spēcīgāk šī ietekme skar Zemes ūdens vidi - tie ir bēgumi un paisumi pasaules okeānu krastu zonās. To maiņa notiek pēc katrām 12 stundām un 25 minūtēm. Šāda ietekme uz šķidro vidi izpaužas arī dzīvo organismu uzvedībā, atspoguļojas cilvēka apziņā un psihē, garastāvoklī un emocijās.

Katras Mēness dienas gravitācijas un enerģētiskā iedarbība ir atkarīga no tā leņķa attiecībā pret Sauli, kurš ik dienu mainās apmēram par 12 grādiem. Tāpēc arī Mēness ietekme uz cilvēku katru dienu ir savādāka. Ja šo enerģiju izmanto pareizi, noteiktās Mēness dienās organisms var pilnīgi atkopties no visām kaitēm, taču, ja cilvēks pārkāpj šos bioritmus, slimības var arī padziļināties, īpaši - hroniskās.

Ķīnas medicīna pierādījusi, ka 12 svarīgākie orgāni, kas saistīti ar atbilstošiem enerģētiskiem kanāliem, reizi diennaktī izjūt divas stundas ilgu aktivitātes uzplūdu vilni un tikpat ilgu atplūdes vilni, kad tas tiek apasiņots minimāli. Šajā laikā Mēness paātrina vai palēnina cilvēka audos notiekošos bioķīmiskos procesus.

SAULES UN MĒNESS KALENDĀRS

Mēness acīmredzamais cikliskums kopš seniem laikiem vilinājis ļaužu prātus.

Cilvēki ievēroja milzīgo Mēness ietekmi dabā, ūdens plūdmaiņu saistību ar Mēness ritmu. Mēness ritmi atstāj iespaidu galvenokārt uz ūdeni, un to ietekmi var pierādīt visos dzīvajos organismos. Arī cilvēka organismā notiekošie procesi ir pakļauti nepārtrauktajam dabas ritmam, ko atspoguļo tieši Saules un Mēness kalendārs.

Pastāvīgi mainīgais Mēness, riņķojot ap Zemei, mūs būtiski ietekmē katrā fāžu maiņā jeb ceturkšņos.

Mēness cikliskums

Mēness pilnu apriņķojumu apkārt Zemei, izejot cauri visām Zodiaka zīmēm, veic 27,32 Zemes dienās. To sauc par siderisko mēnesi.

Mēness kustība no viena jaunmēness līdz nākošajam jeb sinodiskais cikls ir 29,53 diennaktis ilgs. Saule apspīd Mēnesi tikai no vienas puses un tā apgaismotā puse redzama dažādās proporcijās.

Atkarībā no Mēness stāvokļa attiecībā pret Sauli un Zemi, redzamas četras dažādas šā pavadoņa fāzes:

  • Jauns Mēness
  • 1. ceturksnis (Augošs Mēness)
  • Pilnmēness
  • pēdējais ceturksnis (Dilstošs Mēness). 

Enerģētiski visjutīgākie ir tieši fāžu maiņas brīži.

Precīza fāžu maiņa

Fāžu maiņas kulminācijas brīdis ir 6 stundas (Otrais un Pēdējais ceturksnis) vai 12 stundas (JaunMēness un PilnMēness) līdz un pēc norādītā precīzā laika. 

Šajā periodā ievēro organisma atslodzi vai gavēni. Jebkurā gadījumā par mērenību šajā laikā organisms turpmāk vienīgi pateiksies. 

Fāžu maiņa ir kā pāreja jaunā līmenī, kā automašīnā pārslēgt ātrumu, kā iniciācija - tai vajadzīgs miers, klusums, sajušana, bez papildus stresa un pārmērībām. 

Fāžu maiņas brīdī jākļūst piesardzīgākam un vērīgākam, jo fāžu maiņa var būtu saistīta ar uzkrātā stresa atbrīvošanu - daudz emociju, nelīdzsvarotības un neaprēķināmas darbības. 

Ja fāžu maiņas periodā ir miegainums, tas ir tikai svētīgi - organisms ir pārtērējies un vēlas pašsaglābāties bez indivīda aktīvas līdzdalības. "Kas guļ, tas negrēko". 

Valda instinkti, tādēļ primitīvākie reaģē uz apkārtējās pasaules kairinājumiem, kas izpaužas kā trači, alkohola lietošana, seksuālas kaislības, kārdinājumi un neuzticība. Sekas - lielākoties destruktīvas. 

Mānīšanās un melošanā šajā periodā ir ar daudz spēcīgāku bumeranga efektu. 

Nevēlama attiecību skaidrošana, jo Sievietei šajā dienā ir lielāka emocionāla jauda. 

#astrobizness kontakti, pirkumi, līgumi, braucieni var būt ar neprognozējamām sekām un gandrīz vienmēr nav ieteicami.

JaunsMēness

Jauns Mēness cikls veidojas, kad Mēness atrodas starp Zemi un Sauli un debesīs nav redzams. Mēness un Saule atrodas vienā un tajā pašā Zodiaka zīmē, pastiprinot šīs zīmes enerģētiku. Tas ir plānošanas un spēku krāšanas laiks. 

Pirmajās JaunMēness dienās (izņemot čika laiku) ne ātrāk kā 6 h pēc fāžu maiņas, nodarbojas ar plānu rakstīšanu jaunajam Mēness ciklam. Saraksti, ko vēlies paveikt jaunajā ciklā!

Organisms ir īpaši nespēcīgs un vājš. Fiziski tas vairāk atteicas uz vīriešiem, emocionāli - uz sievietēm. 

Pavājināta imunitāte. Piemērots laiks atslodzei.

Organisms savu enerģiju netērē un ir noskaņots uzsūkt ārpasauli. Jāveicina enerģijas uzkrāšana organismā.

Ļoti veselīgi uzturēties dabā, smeļoties no tās spēku.

Jebkuram stresam būs ietekme uz ilgu laiku, jo visa cilvēka būtība uzsūc apkārt noteikošo un iedēstī sevī kā sēklu visam ciklam. 

Kas notiek Jaunā Mēnesī  

Augošs Mēness

Augot Mēnesim, aug arī spēki. 

Vairojas organisma enerģija. Organisms savu enerģiju netērē un ir noskaņots uzsūkt ārpasauli.

Jāveicina enerģijas uzkrāšana organismā. Kļūstam spēcīgāki, aktīvāki, emocionālāki. Ļoti veselīgi uzturēties dabā, smeļoties no tās spēku. 

Labi iedarbojas un iesūcas viss, kas jāievada organismā, jāpieliek klāt. Labi iedarbojas visādi spēcinoši līdzekļi, vitamīni utml.

Uzturs šajā laikā īpaši iet labumā. Jālieto pilnvērtīgs, derīgām vielām bagāts uzturs.

Plāno darbus un uzsāk projektus, kuriem paredz lielu nākotni.

Rūpīgāk seko līdzi Iesākumu dienām (ieteikumu Top - vieninieka ikona) un izvairās no Čika laiks - to ievērošana garantēs lielākus panākumus. 

Augošs Mēness praktiskām nodarbēm ir ļoti svarīgs periods un ietver pēc Astroluksofora labvēlīgās dienas no 3 līdz 13. Mēness dienai. Tas ir darbu sēšanas laikas, kur augļi tiks nobriedināti uz PilnMēnesi (ātrākiem uz šo, citiem - uz nākamajiem) un sekas/raža novākta Dilstoša Mēness laikā.

Augoša Mēness nodarbes jāsaskaņo ar Dižčika laiku (Astrobizness.lv) un katras dienas Universālo un Individuālo Astroluksoforu, sameklējot sev visizdevīgāko risinājumu. 

Dedzina čekus - pieaug ienākumi. Kalendārs

PilnMēness

Kad Mēness atrodas vistālāk no Saules, pilnībā izgaismojot Mēnesi, iestājas Pilnmēness

Mēness ciklā nelietderīgi izmantota un uzkrāta enerģija pārtop uzbudinājumā un sasprindzinājumā.

Saasinās nervu darbības traucējumi. Neļauj sevi izprovocēt!

Nesūrojies par dzīvi, nenosodi sevi, nekrīti izmisumā! Noskaņojies uz mieru!

Pāreja no spēku uzkrāšanas uz aktīvu tērēšanu. Jārod iespēja enerģijai izpausties. Vajag priecāties: līksmot, dejot, dziedāt, rīkot karnevālus. Bet visu ar mēru!

Enerģiju vislabāk izlietot kaut kā jauna veidošanai vai pilnveidošanai.

Psihe un nervu sistēma šajā laikā ir visaktīvākā un tajā pašā laikā nestabilākā, tāpēc jāizvairās no strīdiem un ķildām.

Brūces var asiņot stiprāk nekā parasti. 
Jāuzmanās no negadījumiem. Kriminālā pasaule iziet ielās.

Der ieiet vannā, jūrā − aizskalot visu lieko smagumu.

Raksts - Svinam #PilnMēnesssvētki - šeit


Dilstošs Mēness

Pāris dienas pēc Pilnmēness fāžu maiņas Mēness sirpis sāks dilt un ir sācies Dilstošs Mēnesis.

Organisms noskaņots uz enerģijas tērēšanu.

Sportā vislielākie sasniegumi, jo enerģijas maksimums un organismam patīk tērēties. 

Labi veicas visas darbības, kas "atņem nost", vērstas uz organisma attīrīšanu, atindēšanu. Piemēram, apgrieztie mati un nagi ataug krietni lēnāk nekā Augošā Mēnesī.

Praktiskām nodarbēm ieteicams viss, kas noslēdz, pabeidz, ierindas darbs, kurā nevajag jaunradi un izaugsmi, bet vienkārši paveikt uzticēto, piemēram, pārdevējas darbs veikalā. 

Cenšas atdot visu parādus - garīgus un materiālus. 

Ja grib uzsākt ko jaunu, tad tā būs mūžīga iešana pret straumi, jo viss dabas cikls saka, ka enerģija jāatslābina nevis jāsasprindzina. Darbi neies kalnup, bet "ripos kā akmens lejā".

Ieteicamajās veiksmīgajās dienās var slēgt līgumus par preču piegādi, tehnikas pirkumus, tālruņu iegādi. Arī auto pērk un sāk darbināt tieši Dilstošā mēnesī - lai mazāk problēmu. Pamēģini degvielu ieliet Dilstošā Mēnesī un pasekot nobraukumam - tēriņu būz mazāk, nobraukums - lielāks.

Gandrīz visus remontdarbus sāk Dilstošā Mēnesī.

Dedzina čekus - medicīnas, zāļu, remontu un komunālo pakalpojumu. Lai nepieaug tiem izdevumi.

Hekates dienas

Divas dienas pirms JaunMēness iestāšanās - Mēness cikla noslēguma fāze. 

Tukšās dienas. Tukšs Mēness. Debesu spīdeklis nav redzams.

Praktiskās nodarbes: pabeidz iesāktos darbus, atdod parādus. Palūdz piedošanu. Salīgst mieru. 

Ieteicams atskatīties uz Mēness ciklā paveikto un JaunMēness laikā veiktajam sarakstiem salikt vērtējumus, novērojumus. 

Cilvēks ir īpaši nespēcīgs un vājš. Organisma vitalitāte ir nulles punktā. Pavājinās imunitāte, iespējams kļūdas un klupieni uzvedībā. 

Var pārņemt bailes, nomāktība, depresija. Aktivizējas psihes vistumšākās puses. 

Tomēr organisms it kā atbrīvojas no iepriekšējā mēnesī uzkrātā smaguma un ir gatavs uzsākt jaunu dzīvi. Organismam ir jāpalīdz. 

Piemērots laiks kaitīgu ieradumu iznīdēšanai, gavēšanai, atslodzes dienai.

Praktiskais Mēness ikdienā

Lietojot Mēness kalendāru, vispirms jāsaprot Saules ceļš Zodiakā un Saules dienas, lai zinātu, kāda ir dominējošā enerģētika.

Mēness pats nerada gaismu, bet atstaro Saules gaismu. Līdzīgi arī Mēness ietekme uz cilvēka enerģētiku saistāma ar Saules enerģijas pārveidotu nodošanu

Mēness atstarotās Saules enerģijas daudzums ir atkarīgs no Mēness fāzes, Mēness attāluma no Zemes – Apogeja un Perigeja – Mēness atrašanos Zodiakā un Mēness dienas enerģētikas.

Mēness cikliskās attiecības ar Sauli sauc par Mēness fāžu maiņām jeb ceturkšņiem. Pamatuzskati: tukšā laikā – jāatpūšas un jāplāno; augošā Mēnesī krāj spēkus un veic veicinošas darbības; Pilnmēnesī – izbauda enerģētikas pilnbriedu un līdzsvaro sevi pretrunu pilnajā laikā; dilstošā Mēnesī – saņem padarītā augļus un veic noslēdzošas darbības; pirms jauna Mēness cikla sākuma, atskatās uz tajā pavadīto laiku un izdara secinājumus.

Ne mazāk svarīgi ir apzināties emociju, dzīvības enerģijas paisumus un bēgumus, ko izskaidro Mēness Apogejs un Perigejs. Tam visam pakārtota ir ietekme, ko sniedz Mēness atrašanās 12 Zodiaka zīmēs un 30 Mēness dienās. 

Dienas vēlamās nodarbes, piemēram, matu griešana, čeku dedzināšana u.c., kas atzīmētas ar atbilstošiem simboliem, ērtākai lietošanai apvieno visas Saules un Mēness cikla ietekmes.

Astroloģiski pieņemts, ka Saule pārstāv vīrišķo principu un dienu, bet Mēness – sievišķo principu un nakti. Saules ietekme pastiprinās dienā, Mēness ietekme - naktī, tādēļ Mēness “pārvaldījumā” atrodas cilvēka zemapziņas, instinktu un sapņu pasaule. Mēness ietekmē cilvēku ieradumus un tīkamās nodarbes. Tas atbild par cilvēka adaptēšanās spēju vidē, labsajūtu, emocionālo stāvokli un veselību. 

Izmantojot informāciju, atsaucu uz astrologi.lv ir obligāta.