Tēmas un problemātiku ieskice
jeb
VISS IR LIKUM - SAKARĪGI
Prezidents Andris Bērziņš, apstiprinot savu stabilu vērtību reformatora (Saturna disharmoniskie aspekti) horoskopu, pavēstījis, ka būs inciators jaunas Satversmes izstrādāšanā.
Faktiski, pēc maniem paziņojumiem, ka esošajam prezientam pastāv liels risks nenostrādāt visu pilnvaru termiņu, parādās vēl viena būtiska iespējamības nianse. Mums var būt prezidents, kas "it kā" sāk ar vienu Satversmi un beidz jau pie citas :)
Viennozīmīgs mūsdenās vairs nav nekas. Līdzīgi, kā ar V.Zatleru, kam prognozēja nenoteiktību un faktisku paiešanu malā no prezidentūras, kas neskaidrību un neizlēmību rezumēja ar lēmumu Nr.2. Katrs maldās kā prot, atbilstoši savai saprašanai un varas svirām!
Skaidrs, ka šādiem paziņojumiem atklātībā, kā jau ierasts LV politikā, jānāk Pilnmēnesī (precīza fāžu maiņa 7.01. plkst. 23:54) un vēl nākamā dienā, kad Saturns kļuvis retrogrāds, proti, vērts uz jebkura jautājuma pārstrukturēšanu, padziļināšanu, pārkātošanu un tml. reformām.
Kā jau daudzkārt rakstīts, LV horoskops ir ļoti disharmonisks, ko apliecina vēstures gaita.
Tranzīta stāvoklis Satruna pārejai Skorpiona zīmē un LV kosmogramma
Ar Satversmes reformu pēc būtības jau neimaina valsts pēctecību, jo "darbināts" tiek tas pats valsts horoskops.
Satversmi starp citu pieņēma 1922. gada 15. februārī. Tātad A. Bērziņš ir astroloģiski ļoti zīmīgā laikā jeb 90. gadadienā (intersants apsveikums!) pavēstījis par tās reorganizēšanu. Netaktiski :)
Un 90 grādu jeb leņķisks kvadrāta aspekts gadu griezumā ir viens no disharmoniskākajiem, zināms ikvienam astrologam. Līdzīgi kā tauta svinēja valsts 90 gadi, astrologi brīdināja par krīzēm!
Satversmes horoskopā Saturns atrodas Svaru zīmē, tieši turpat, kur tranzīta Saturns pēdējos 2,5 gadus. Tādēļ tik daudz dzirdējām un riunajām par pamatlikuma maiņu! Par jaunu sākumu, ko vienmēr gribas, uzsākot jaunu 29,5 gadu ciklu ....
Pagaidām neviens astrologs nav mērķtiecīgi analizējis Latvijas Satversmi, nošķirot to un savienojot ar valstisko pirmsākumu.
Par to, kādā no nākamajām publikācijām.
Satversmes kosmogramma.
/15.02.1922. likums "Latvijas Republikas Satversme"; stājas spēkā 07.11.1922./
Vienīgais, ko valsts var iegūt, pieņemot jaunu konstitūciju, ir tēlaini runājot, sliktam cirpējam (valsts) iedodot labākas dzirkles (konstitūcija).
Bet, valsts horoskops neparedz harmonisku, līdzenu konstuitūcijas maiņu, apstiprinājumu. Tā kā, politiķi, neceriet, ka izdosies labā laikā labu Satversmi asptiprināt. Pagaidām nekas par to neliecina. Arī tas jau ir paredzēts valsts horoskopā.
Kopumā dotais brīdis ar aktuālā Saturna un valsts horoskopa Saturna harmoniju (sekstils) ir pateicīgs, lai izvirzītu jautājumu par nepieciešamību. Tomēr citi disharmoniski aspekti (Plūtona savienojums ar Marsu, Urāna kvadrāts pret Plūtonu un Marsu, Plūtona opozīzija vairāk liecina par mainīgu un nestabilu vēlmi, kas izlādē sabiedrisko un politisko ambīciju spriedzi.
Saturna retrogrāda kustība paredz, ka otro reizi izdevīgā (tādā pašā) pozīcijā Satversmes statusa-grožijumu apspriešanai tas nonāks ap 16.09.2012.
6.10.2012. Saturns uzsāk ceļu 2,5 gadu garumā pa Skorpiona zīmi, kurā starp citu atrodas Valsts horoskopa Saule un faktiski varam runāt par periodu, kas iezīmēs būtiskas tēla, koncepta, būbas maiņu valsts varas struktūrā.
Kad?
Kā astevišķi laika punkti izdalāmi Saturna tranzīts pār Valsts horoskopa Sauli
1. reizi - 02.2014.
2. reizi - 11.2014
3. reizi - periods 15.06 - 19.09.2015.
Tieši tad arī var runāt par būtiskām valsts pārvaldes maiņu, kas jau būs kā nepieciešamība, kā neizbēgamība. Līdz tam var vēlēties, plānot utt. bet pēc šī laika dzīvosim citādi strukturētā pāraldes modelī.
Prezidenta horoskopā rodami daudzi likumdevēja planetārie aizmetņi.
Savienot ar valsts horoskopu, es teiktu, ka viņa aktivitētes ir valstij par labu nākošas, tomēr horoskopa sintēze neļaus sasniegt izvirzītos mērķus, ideālus (spēcīgs disharmonisks Neptūna akcents).
Tomēr Bērziņa Jupitera sekstils ar valsts Sauli un pablāvs (tomēr esošs) Saules trigons ar valsts pamatlikumu simbolizējošo Saturnu, vieš pozitīvas cerības.
Kopumā A. Bēriszņs nav nedz labākais inciators, nedz realizētājs Latvijas valstij.
P.S.
Mani patiesi pārsteidz, ka ievēlam prezidentus, kas būtiski domā par savu lomu un mazāk par valsts pamatvērtību izpratni. Šis gadījums nav izņēmums.
3730 iesaka šo blogu